ورود من به دوران مادری بسیار سخت و طاقت فرسا بود … درنتیجه بسیار مشتاقم که به والدین دیگر که دارای نوزاد مبتلا به کولیک هستند، کمک کنم.

ماجرای من: پسر کوچک جذاب من بشدت از کولیک رنج می برد. من در پیدا کردن راهی جهت آرام کردن او بسیار مستأصل شده بودم، درنتیجه شروع به پرس و جوی کامل برای یافتن پاسخ نمودم. خوشبختانه، یک زمانی در زندگی­ام دانشجوی پزشکی بودم، درنتیجه به مهارت های که کسب کرده بودم برای یافتن و مرور آخرین تحقیقات پزشکی تکیه نمودم. با هر کارشناس اطفالی که می توانستم پیدا کنم، صحبت می کردم، با بقیه والدین که تجربه نوزاد مبتلا به کولیک داشتند، گفتگو می کردم، کتاب ها و مقالات مربوط به نوزادان را مطالعه می کردم و در اینترنت به جستجو می پرداختم.

در این فرآیند، دریافتم که راهکارهایی برای حل این مشکل وجود دارند، اما یافتن آنها همیشه ساده نیست. و به همین خاط تصمیم گرفتم که این راهکارها را با بقیه پدر و مادرهایی که به تازگی صاحب نوزاد شده اند درمیان بگذارم، اجازه دهید رک بگویم، شما درحال حاضر به اندازه کافی خسته هستید و دیگر توانی برای انجام اینگونه تحقیقات ندارید!

در کتاب پیش رو، من بهترین تکنیک ها و راهکارها را برای مقابله با کولیک در اختیار شما قرار داده ام و در ادامه به شما خواهم گفت که چه کسانی با هریک از راهکارها و تکنیک ها موافق هستند (و چرا) و چه کسانی مخالف می باشند (و چرا). همچنین نظر خودم را نیز به شما خواهم گفت. به این ترتیب شما کلیه اطلاعاتی که برای کمک به نوزادتان (و سایر اعضاء خانواده تان) نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.